23 Czerwiec 2017 21:02:06
Nawigacja
 
BIP
 
Stowarzyszenie
 
Polecamy
 
Przetłumacz stronę
 
Foto chmurka
 
 
Nauczyciele

 

KADRA PEDAGOGICZNA ZESPOŁU SZKÓŁ W PRZYWDZU

Lp.

Imię i Nazwisko

Przedmiot / Wychowawca / Szkoła

1.

Katarzyna Sprusik -Olszewska

Dyrektor/ matemtatyka klasa Va

2.

Małgorzata Cieszyńska

Wicedyrektor, pedagog szkolny 

3.

Hanna Makutonowicz –Radej

Wicedyrektor , wych IIa*SP

4.

Grażyna Bach- Żelewska            

język polski/wych. kl.IIa *G

5.

Ewa Bradtke

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne, technika /wych VIa*SP

6.

Marzena Bubniak

nauczanie wspomagający, kl IIc  *G, muzyka *SP

7.

Teresa Dunst- Jędrzejak

urlop dla poratowania zdrowia

8.

Romana Ebertowska

przedszkole grupa 3-latków/ klasa IIaSP

9.

Sabina Frycze

matematyka* G,SP, wych kl. VIb*SP

10.

Anna Gąsiorowska

przyroda, wych .fiz., e.dla bezp., wych. kl. Ib*G

11.

Aleksandra Gerhke

język angielski (zastępstwo za M. Przybyszewską)*G SP /wych. kl. IV b

12.

Renata Grulkowska

nauczyciel zintegrowane/wych. kl. IIIb*SP

13.

Natalia Grzywacz

przedszkole grupa3-4 latki 

14.

Ewa Miśkiewicz(Jackiewicz)

urlop rodzicielski 

15.

Zbigniew Jakusz-Gostomski

wych fizyczne, samoobrona , zajęcia usportowione, żeglarstwo/ wych. kl. IIIa *G

16.

Bożena Kotarska

biblioteka, język angielski *SP

17.

Kamila Kotkowska

długotrwałe zwolnienie lekarskie

18.

Ewa Kozuń

historia i społeczeństwo, historia/ wych kl. Va*SP *G

19.

Danuta Landowska

długotrwałe zwolnieni lekarskie

20.

ks Piotr Lebkuchen

religia *SP, 

21.

Tomasz Łoś

matematyka* SP, G

22.

Piotr Olczak

wych fizyczne*SP,G

23.

Barbara Owczarzak

nauczanie przedszkolne/ wych. kl. 0 *SP

24.

Katarzyna Owsińska

język angielski *G

25.

Andrzej Przybycień

zaj. komputerowe, informatyka,  technika*SP,  * G

26.

Teresa Przybycień

fizyka, matematyka/ wych. kl. IIIc *SP, G

27.

Magdalena Przybyszewska

urlop rodzicielski

28.

Hanna Rydzyńska

nauczanie zintegrowane/wych. kl.IIIa  * SP

29.

Barbara Rutkowska-Szymendera

urlop dla poratowania zdrowia

30.

Anna Samaruk

przedszkole gr. 5-latków

31.

Barbara Samaruk

język polski  / wych . kl. IIIb*G

32.

Anna Sokołowska

język niemiecki (zastęp.za E. Miśkiewicz)wych. kl IC

33.

Danuta Szreder

religia, wos *G

34.

Jolanta Szulc

biologia,  chemia / wych. kl. IIc*G

35.

Katarzyna Szulc

nauczanie zintegrowane/wych kl.IaSP

36.

Dorota Szwichtenberg

religia, rewalidacja *SP, G

37.

Barbara Talaśka

urlop dla poratowania zdrowia

38.

Agnieszka Tymoszuk -Zabrocka

geografia, przyroda, wdżwr / wych. kl. IIb *SP, G

39.

Irena Wałdoch

nauczanie zintegrowane/ wych. kl IIb *SP

40.

Dorota Walentek-Kalinowska

wych. fiz., samoobrona, żeglarstwo*G

41.

Julia Wesoła

długotrwałe zwolnienie lekarskie

42.

Aneta Witos

język kaszubski *SP

43.

Anna Zakrzewska

urlop dla poratowania zdrowia

44.

Ewa Zielińska

historia,  informatyka *G,historia i społeczeństwo, aj.komp. *SP/wych kl. Vb*SP

45.

Joanna Żabińska

wych. fizyczne, zajęcia usportowione /wych. kl. Ia*G

46.

Maria Adamczyk

język kaszubski* SP G (zastępstwo za T. Dunst-Jedrzejak)

47.

Justyna Borkowska

język polski, logopedia *SP(zastępstwo za A.Zakrzewską)

48.

Dorota Pytka

oddział przedszkola 4-latki (zastępstwo za K. Kotkowską)

49.

Małgorzata Krajewska

język angielski *SP, G ( zastępstwo za D . Landowską)

50.

Wiktoria Wiśniewska

psycholog szkolny (zastępstwo za J. Wesołą)

51.

Hanna Giziewska

język polski *SP/ wych kl. IV a SP( zastępstwo za T. Dunst –Jędrzejak)

52.

Dorota Formela

wych. przedszkolne oddział 3-latków (zastępstwo za B. Rutkowską-Szymendera)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*SP - Szkoła Podstawowa ul. Cisowa
*G - Gimnazjum ul. Szkolna 1

Powrót