21 Kwiecień 2014 06:31:19
Nawigacja
 
Stowarzyszenie
 
Polecamy
 
Przetłumacz stronę
 
Foto chmurka
 
 
Nauczyciele

KADRA PEDAGOGICZNA ZESPOŁU SZKÓŁ W PRZYWDZU

Lp.

Imię i Nazwisko

Przedmiot / Wychowawca / Szkoła

1.

Danuta Krefft

Dyrektor

2.

Małgorzata Cieszyńska

Wicedyrektor

3.

Danuta Landowska

język angielski *G

4.

Grażyna Bach- Żelewska

język polski, logopedia /wych. kl. III B*G

5.

Ewa Bradtke

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne / wych. kl. IIIA*G

6.

Ewa Dembicka

język niemiecki *G

7.

Teresa Dunst- Jędrzejak

język kaszubski *SP, *G

8.

Romana Ebertowska

nauczanie zintegrowane/ wych. kl. *SP

9.

Sabina Frycze

matematyka* G

10.

Anna Gąsiorowska

przyroda, wych .fiz., e. dla bezp. *G

11.

Aleksandra Gerhke

pedagog

12.

Karol Gołąbek

język niemiecki *G

13.

Renata Grulkowska

przedszkole

14.

Natalia Grzywacz

nauczyciel świetlicy *SP

15.

Przemysław Kozioł

wych fizyczne *G

16.

Kamila Kotkowska

przedszkole

17.

Ewa Kozuń

historia, wos / wych. kl. I C*G

18.

Danuta Landowska

j. angielski

19.

Ewa Łaszczuk - Izdebska

chemia, matematyka / wych. kl. IIIC *G

20.

Tomasz Łoś

matematyka* G

21.

Hanna Makutonowicz –Radej

przedszkole

22.

Piotr Olczak

urlop dla poratownia zdrowia

23.

Monika Ostrowska

język angielski *SP

24.

Barbara Owczarzak

nauczanie zintegrowane/ wych. kl. III *SP

25.

Katarzyna Owsińska

język angielski *G

26.

Andrzej Przybycień

informatyka * G

27.

Teresa Przybycień

fizyka, matematyka/ wych. kl. V *SP

28.

Magdalena Przybyszewska

język angielski/wych. kl. IIb*G

29.

Hanna Rydzyńska

nauczanie zintegrowane/wych.kl. C*SP

30.

Barbara Rutkowska-Szymendera

nauczanie zintegrowane/wych  *SP

31.

Anna Samaruk

nauczanie zintegrowane/ wych. *SP

32.

Barbara Samaruk

język polski , terapia pedagogiczna / wych. kl. IIA *G

33.

Katarzyna Sprusik – Olszewska

wych. fiz., matematyka /wych. KL. IV *SP

34.

Danuta Szreder

Religia *G

35.

Jolanta Szulc

biologia, wdżwr, przyroda/ wych. kl. I B *G

36.

Katarzyna Szulc

nauczanie zintegrowane/ wych. kl. *SP

37.

Dorota Szwichtenberg

religia, rewalidacja *SP, G

38.

Barbara Talaśka

nauczanie zintegrowane/ wych. kl. I*SP

39.

Agnieszka Tymoszuk -Zabrocka

geografia, wdów / wych. kl. IA *G

40.

Irena Wałdoch

nauczanie zintegrowane/ wych. kl *SP

41.

Julia Wesoła

psycholog

42.

Anna Zakrzewska

język polski, logopedia / wych. kl. VI *SP

43.

Ewa Zielińska

Historia, wos, inf. / wych. kl. IIC*G

44.

Joanna Żabińska

wych. fizyczne *G

 

 

*SP - Szkoła Podstawowa ul. Cisowa
*G - Gimnazjum ul. Szkolna 1

Powrót